WYNAJEM DŹWIGU, USŁUGI DŹWIGOWE OPOLE ORAZ WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, ŚLĄSKIE

Poszukujesz dźwigu na wynajem? Świadczymy kompleksowe usługi dźwigowe na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Sprawdź naszą ofertę dźwigów na wynajem.

Wynajem dźwigu na terenie Opola oraz okolic to usługa jaką świadczymy systematycznie od wielu lat, posiadamy doświadczony personel, który pozwoli na szybką i sprawną pracę w miejscu zlecenia. Pracujemy kompleksowo, jednocześnie posiadając dużą możliwość dopasowania zakresu usług dźwigowych jak i innych usług sprzętowych na terenie Opola jak i województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ LISTĘ DŹWIGÓW DO WYNAJMU. SPRZĘT JAKIM ŚWIADCZYMY USŁUGI DŹWIGOWE NA TERENIE OPOLA ORAZ OKOLIC TO TYLKO CZĘŚĆ MASZYN BUDOWLANYCH JAKIMI DYSPONUJEMY.

TEREX AC35L LONG

rok produkcji: 2004
udźwig: 35 t
wysięg: 37,4 + 8 m

 

GROVE GMK 3050

rok produkcji: 2002
udźwig: 50 t
wysięg: 38 + 15 m

 

GROVE GMK 3055

rok produkcji: 2006
udźwig: 55 t
wysięg: 43 m

 

GROVE GMK 4080-1

rok produkcji: 2006
udźwig: 80 t
wysięg: 51 + 21 m

 

GROVE GMK 5130-1

rok produkcji: 2005
udźwig: 130 t
wysięg: 60 + 18 m

 

ZASTANAWIASZ SIĘ, KTÓRY DŹWIG NAJLEPIEJ PASUJE DO POTRZEB, NA KTÓRE CHCESZ GO WYNAJĄĆ? ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWE DORADZTWO Z ZAKRESU USŁUG DŹWIGOWYCH NA TERENIE OPOLA ORAZ WOJEWÓDZTW OPOLSKIEGO, DOLNOŚLĄSKIEGO I ŚLĄSKIEGO

Wynajem dźwigów w Opolu oraz okolicy, w czasie, gdy rynek realizuje wiele inwestycji jest zadaniem, z którym musi zmierzyć się każdy inwestor, kierownik budowy, czy dyrektor zarządzający kontraktem.

Usługi dźwigowe, które realizujemy jako Euro-Standard to działanie profesjonalne i kompleksowe niezależnie od skali inwestycji. Realizujemy zarówno mniejsze zlecenia, jak i radzimy sobie z dużym zapotrzebowaniem – nawet w sytuacji, gdy konieczny jest wynajem więcej niż jednego dźwigu. Nasza flota dźwigów jest stale dostępna do wynajęcia i gotowa do świadczenia usług, natomiast warto pamiętać, że rezerwacja sprzętu przed planowanymi pracami pozwoli na spokojną realizację usługi.

Zastanawiasz się o co zapytać przed wynajęciem dźwigu? Czy usługi wynajmu równie łatwo dostępne są na terenie Opola jak i poza jego obszarem? Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu omówienia szczegółów.