WYNAJEM KOPARKI, USŁUGI KOPARKĄ OPOLE ORAZ WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, ŚLĄSKIE

Poszukujesz koparki lub koparko-ładowarki na wynajem? Świadczymy kompleksowe usługi koparką na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Sprawdź naszą ofertę wynajmu koparki.

Wynajem koparki na terenie Opola oraz okolic to usługa świadczona od wielu lat systematycznie. Posiadamy doświadczonych operatorów, dzięki którym mamy możliwość na szybką i sprawną realizację zleceń zgodnie z wymaganiami klienta. Pracujemy kompleksowo, jednocześnie posiadając dużą możliwość dopasowania zakresu usług koparką, koparko-ładowarką jak i innych usług sprzętowych na terenie Opola jak i województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. W naszym parku maszynowym posiadamy również koparki z możliwością kruszenia betonu

SPRAWDŹ OFERTĘ WYNAJMU KOPARKI. SPRZĘT JAKIM ŚWIADCZYMY USŁUGI KOPARKĄ NA TERENIE OPOLA ORAZ OKOLIC TO TYLKO CZĘŚĆ MASZYN BUDOWLANYCH JAKIMI DYSPONUJEMY.

MINIKOPARKA TAKEUCHI + MŁOT DO KUCIA

rok produkcji: 2014r.
typ: GĄSIENICOWA
waga: 2,8 TONY

MINIKOPARKA KOMATSU

rok produkcji: 2014 r.
typ: GĄSIENICOWA
waga: 1,8 TONY

LIEBHERR A904C

rok produkcji: 2007r.
typ: kołowa
waga: 20 TON

liebherr A314

rok produkcji: 2007 r.
typ: kołowa
waga: 17 TON

liebherr

rok produkcji: 2007 r.
typ: kołowa
waga: 20 TON

LIEBHERR A312

rok produkcji: 2005 r.
typ: kołowa
waga: 15 TON

LIEBHERR

rok produkcji: 2008 r.
typ: kołowa
waga: 17 TON

LIEBHERR R924

rok produkcji: 2006 r.
typ: gąsienicowa
waga: 28,5 TONY

LIEBHERR R914 + MŁOT DO KUCIA

rok produkcji: 2008 r.
typ: gąsienicowa
waga: 24 TONy

Zastanawiasz się o co zapytać poszukując oferty wynajmu koparki lub usług koparką? Czy usługi wynajmu koparki są równie łatwo dostępne są na terenie Opola jak i poza jego obszarem? Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu omówienia szczegółów.