Sprawdź aktualne oferty pracy

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i chętnych do nauki. Oferujemy PRACĘ CAŁY ROK!

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • brukarzy,
  • pracowników budowlanych,
  • operatorów maszyn budowlanych w tym: równiarek, koparek, koparko-ładowarek, dźwigów,
  • mechaników maszyn budowlanych,
  • kierowników budowy.

Siedziba firmy: Opole, ul. Strzelecka 53A

Miejsce pracy: województwo opolskie

Zakres obowiązków (zależnie od stanowiska):

  • prace w miejscach realizowanych budów,
  • prace brukarskie,
  • obsługa maszyn budowlanych,
  • naprawy maszyn budowlanych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych prac,
  • dbałość i odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych,
  • mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane,
  • mile widziane umiejętności napraw maszyn budowlanych.

Co oferujemy:

  • umowę o prace na pełen etat w trybie ciągłym, również w miesiącach zimowych,
  • wolne weekendy,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, przez co możemy pozwolić sobie na zachowanie ciągłości zatrudnienia,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • odzież ochronną oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@euro-standard.com.pl