WYNAJEM transportu niskopodwoziowego, USŁUGI transportu gabarytowego oraz ponadgabarytowego na terenie całej Polski.

Poszukujesz usług transportu niskopodwoziowego lub interesuje Cię wynajem lawety niskopodwoziowej? Dysponujemy sprzętem do świadczenia usług transportu gabarytowego oraz ponadgabarytowego na terenie całego kraju. Sprawdź jakimi pojazdami świadczymy usługi.

Transport niskopodwoziowy na terenie całego kraju to usługa jaką świadczymy od bardzo dawna, posiadamy doświadczony personel, który pozwoli na szybką i sprawną pracę w miejscu zlecenia. Przewozimy maszyny i elementy budowlane, Pracujemy kompleksowo, jednocześnie posiadając dużą możliwość dopasowania zakresu usług transportowych jak i konstrukcje oraz inne ładunki gabarytowe i ponadgabarytowe na terenie całego kraju. Transport nieskopodwoziowy jest usługą często realizowaną przy okazji wynajmu dźwig.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ZESTAW NISKOPODWOZIOWY DO WYNAJMU WRAZ Z JEGO WYMIARAMI. SPRZĘT JAKIM ŚWIADCZYMY USŁUGI TRANSPORTOWE NACZEPĄ NISKOPODWOZIOWĄ (Usługi transportu gabarytowego i ponadgabarytowego) NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

SLS 4 – LOW BED

4-OSIOWY

rok produkcji: 2019

szerokość platformy ładunkowej: 3.15 m

długość platformy ładunkowej: 9.24 m

ładowność: 40 T

ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY NASZA FLOTA TRANSPORTOWA PORADZI SOBIE Z TWOIM ZLECENIEM? ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWE DORADZTWO Z ZAKRESU USŁUG SPRZĘTOWYCH I TRANSPORTOWYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

Model SLS z ciężarem własnym wynoszącym 8 ton, stworzona dla załadunku maksymalnego. Pierścienie mocujące o nośnościach 6 ton każda, rozszerzenia boczne oraz rampy ładunkowe to gwarancja szybkiego i jednocześnie bezpiecznego załadunku.

Posiadająca hydraulicznie skrętne osie, oferujące niesamowitą zdolność manewrowania oraz plastyczność w najcięższych warunkach eksploatacyjnych czy drogowych. Modele z serii SLS powstały z myślą o zleceniach transportów specjalnych w przemyśle oraz budownictwie.

Zastanawiasz się o co zapytać przed wynajęciem naczepy niskopodwoziowej? Masz do zlecenia transport gabarytowy lub ponadgabarytowy? Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu omówienia szczegółów.