Roboty drogowe – województwo Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie

Realizacje drogowe to nasza specjalność. Rozwinięty park maszynowy oraz świetny zespół pracowników pozwala od blisko 30 lat wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Kilkadziesiąt otrzymanych referencji najlepiej to potwierdza, że firma EURO-STANDARD to doskonały partner do współpracy. Wykonaliśmy ok. 100 km dróg oraz dokonaliśmy blisko 300 km remontów.
Nasze realizacje to m. in.:

Remontujemy, modernizujemy oraz budujemy drogi od podstaw.

Celem naszej działalności jest obejmowanie możliwie jak najszerszego zakresu usług infrastrukturalnych. Remontujemy całe odcinki jak i fragmenty dróg czy ulic. Kluczowe w naszej pracy jest bezpieczeństwo oraz wysoka jakość. Dysponujemy szeroką ofertą różnego rodzaju kruszyw, które wykorzystywane podczas prac budowlanych dają nam one gwarancję trwałości. W trakcie wykonywania naszej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn i zaawansowanych technologii, dostępnych w budownictwie drogowym. W całości wykorzystujemy doświadczenie naszej kadry, dzięki czemu mamy możliwość realizacji projektów o dużej skali.

Jak w każdym przypadku prace drogowe wykonujemy na podstawie założeń przyjętych w projekcie oraz dokumentacji budowlanej, przestrzegając przepisów prawa i norm budowlanych. Jaki jest zakres świadczonych przez nas prac drogowo-budowlanych?

  • przygotowujemy teren poprzez roboty ziemne i prace nawierzchniowe,
  • kładziemy asfalt,
  • remontujemy i naprawiamy odcinki oraz całe drogi,
  • budujemy chodniki,
  • kładziemy kostkę brukową,
  • budujemy ścieżki rowerowe,

ZASTANAWIASZ SIĘ O CO ZAPYTAĆ PRZED ZLECENIM BUDOWY DROGI? CZY USŁUGI ROBÓT DROGOWYCH ORAZ REMONTU DRÓG SĄ RÓWNIE ŁATWO DOSTĘPNE SĄ NA TERENIE OPOLA JAK I POZA JEGO OBSZAREM? ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZYM BIUREM, W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.