Kruszenie betonu i gruzu – Opole oraz WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, DOLNOŚLĄSKIE

W ramach usług przez nas świadczonych możecie Państwo znaleźć usługę kruszenia betonu lub gruzu – w formie zarówno jako rozbiórki kompleksowej jak i w formie mniejszych zleceń. W związku z tym, iż w ofercie posiadamy własny transport wysokiej jakości, jesteśmy w stanie skruszony gruz również odebrać z miejsca pracy. Oferujemy transport/odbiór w bardzo atrakcyjnej cenie. Transport odbywa się  samochodami  w ramach floty własnej, w skład której wchodzą m.in. wanny lub 4-ośki.

Kruszenie betonu lub gruzu to nic innego jak kruszenie elementów o charakterze betonowym, betonowo-ceglanym czy też asfaltu. Nasze możliwości pozwalają na uzyskanie kruszywa o różnej frakcji. Nasza flota daje możliwość dotarcia w wyznaczone miejsce, dzięki temu, koszt kruszenia jest ekonomiczny.

Jak wygląda proces kruszenia gruzu lub betonu?

Po złożeniu zlecenia, zajmujemy się organizacją sprzętu i jego transportem w określonym terminie we wskazane miejsce. Materiał do przekruszenia ładowany jest do do kosza zasypowego kruszarki przez operatora koparki. Poprzez wibracje materiał przesuwa się do wnętrza szczęki kruszącej, po czym zostaje rozdrobniony. Materiał za pomocą przenośnika taśmowego transportowany jest przez separator magnetyczny, gdzie są oddzieleniu ulegają elementy ferromagnetczne, a pozostałe kruszywo transportowane jest na pryzmę .

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całego woj. opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Ceny kruszenia betonu oraz jego odbioru uzależnione są od ilości pracy oraz odległości miejsca wykonywania pracy. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że oferujemy usługi wysokiej jakości w adekwatnej cenie

Zastanawiasz się o co zapytać przed zamówienie usługi kruszenia betonu? Czy prace wyburzeniowe lub kruszenia są równie łatwo dostępne są na terenie Opola jak i poza jego obszarem? Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu omówienia szczegółów.