WYNAJEM RÓWNIARKI I SPYCHARKI, USŁUGI i WYPOŻYCZALNIA SPYCHAREK ORAZ RÓWNIAREK OPOLE ORAZ WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, ŚLĄSKIE

Poszukujesz równiarki lub spycharki do wypożyczenia lub na wynajem? Świadczymy kompleksowe usługi sprzętem budowlanym, w naszej ofercie posiadamy równiarki, spycharki oraz inne maszyny budowlane dostępne do wypożyczenia i wynajmu na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Sprawdź naszą ofertę wynajmu maszyn budowlanych oraz równiarek i spycharek.

Wynajem równiarek oraz spycharek na terenie Opola oraz okolic jest usługą jaką świadczymy systematycznie od wielu lat, posiadamy doświadczony personel, który pozwoli na szybką i sprawną pracę w miejscu zlecenia. Pracujemy kompleksowo, jednocześnie posiadając dużą możliwość dopasowania zakresu usług sprzętowych na terenie Opola jak i województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ LISTĘ SPYCHAREK I RÓWNIAREK DO WYNAJMU I WYPOŻYCZENIA. SPRZĘT JAKIM ŚWIADCZYMY USŁUGI DŹWIGOWE NA TERENIE OPOLA ORAZ OKOLIC TO TYLKO CZĘŚĆ MASZYN BUDOWLANYCH JAKIMI DYSPONUJEMY.

New Holland

rok produkcji: 2006 r.
waga: 11,5 tony

MBU

rok produkcji: 1992 r.
waga: 7 TON

Baukema

rok produkcji: 1986 r.
waga: 12 ton

New Holland 106.6A

rok produkcji: 2008 r.
waga: 11,5 TONY