Firma Euro-Standard

Już blisko 30 lat świadczymy usługi transportowo-sprzętowe własnym sprzętem. Zaczynaliśmy w 1990 roku, choć firma pod nazwą Euro-Standard została zarejestrowana w 1999 roku.
Na samym początku zajmowaliśmy się wykonawstwem budynków jednorodzinnych oraz przemysłowych. Z czasem nasza działalność uległa rozszerzeniu. Jednym z pierwszych większych przedsięwzięć był trwający od roku 1996, 3,5 letni kontrakt dla Cementowni Górażdże, który obejmował całodobową obsługę sprzętem ciężkim oraz transportem.
W miarę realizacji nowych zleceń mogliśmy poszerzać park sprzętowy o kolejne, coraz nowocześniejsze ciągniki, naczepy i sprzęt. W roku 2007 byliśmy generalnym wykonawcą dwóch hal magazynowych firmy Hormann koło Bolesławca. W kolejnych latach braliśmy udział między innymi przy realizacji takich projektów jak: obiekt handlowy „Czerwona Torebka”, amfiteatr w Opolu, fabryka „Mondelez” w Skarbimierzu, tartak w Murowie, fabryka „Hongbo” w Opolu, fabryka „Ifm Ecolink” w Opolu i wiele innych… Obecnie od kilkunastu lat świadczymy także usługi dla Lasów Państwowych – Nadleśnictw modernizując oraz budując od podstaw drogi leśne. W samym roku 2017 wykonaliśmy kilkadziesiąt kilometrów takich dróg.
Tak długi okres świadczenia rozmaitych usług na rynku lokalnym jest potwierdzeniem rzetelności, profesjonalizmu oraz niezawodności firmy od momentu jej powstania. To właśnie dzięki wymienionym cechom możemy pochwalić się uznaniem oraz autorytetem, jakim darzą nas współpracujący z nami kontrahenci. To dzięki nim i dla nich systematycznie się rozwijamy modernizując i podwyższając standard wykorzystywanego sprzętu, co w połączeniu z doświadczonym zespołem pracowników umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zadań.